صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دانلود آهنگ و ویدیو موزیک ایرانی - آرشیو 1399/11
<-Description->
music-sam 1399/11/9

تشک بیمار یک همراه عالی برای پوشاندن زیرانداز راما تشک بیمارستانی شما است. این دستمال های بهداشتی از کثیف شدن انواع تشک ها و تخت ها جلوگیری می کند.

تشک راما همراه ایده آل برای بالش تشک بیمارستانی است که به راحتی می تواند زیر بیمار پرتاب شود ، زیرا به دلیل ظرفیت جذب بالایی که دارد ، خون ، مایعات و سایر ترشحات را جذب می کند و از آلودگی تشک و تخت جلوگیری می کند.

این تشک یکبار مصرف است و پس از استفاده و آلودگی به راحتی از روی تشک خارج شده و دور می ریزد.این تشک ها بسیار ایمن ، بادوام ، بادوام و راحت هستند و برای استفاده با هر نوع تشک مناسب هستند.

این روش تشک نقش مهمی در به حداقل رساندن انتقال عفونت ها دارد و برای انواع تنظیمات بالینی یا حتی برای بیماران در خانه مناسب است. قسمت بالایی این بالش که در زیر بیمار قرار می گیرد ، فاقد لاتکس و بیمار پسند است. چرم

قسمت زیرین این محصول از پلی اتیلن ضد آب ساخته شده است زیرانداز بهداشتی بیمار تا آب و مایعات را از پشت شما خارج کند. در وسط یا وسط پد یک هسته جاذب وجود دارد که مایعات را به خوبی جذب می کند. قسمت مرکزی این تشک با دو لایه پارچه تقویت شده است که از لیز خوردن و حرکت آن در زیر بیمار جلوگیری می کند ، بنابراین همیشه از تخت و تشک محافظت می شود.

قسمت پشتی این تشک از تشک و تخت محافظت می کند و آن را به گزینه ای ایده آل برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و افرادی که بی اختیاری ادرار دارند ، تبدیل کرده است.

این محافظ تخت یکبار مصرف نیازی به شستشو ندارد و کاربر می تواند بعد از هر بار استفاده به راحتی بالش را دور بیندازد و از بالش دیگری استفاده کند. در حقیقت ، این آستر یکبار مصرف از خمیر کاغذ ، چسب حرارتی ، فیلم پلی اتیلن غیربافته و پودر جاذب ساخته شده است.

این محافظ یکبار مصرف تخت بیمار برای سفر زیرانداز بهداشتی بیمار نیز ایده آل است. محافظ های یکبار مصرف تخت راما 90 در 60 نیز ساخته و تولید شده اند که می توانند برای صندلی های چرخدار استفاده شوند و بنابراین بیماران مبتلا به بی اختیاری ادرار در حالت نشسته یا دراز کش به راحتی می توانند از آنها استفاده کنند.

 

مشخصات زیرانداز 10 رقمی راما (اندازه های 90 60 60)
 

مزایای خرید یک حصیر سلامت بیمار 10 تکه Rama (اندازه 90 در 60):

ابعاد پد یکبار مصرف قاب به شرح زیر است: طول 90 سانتی متر ، عرض 60 سانتی متر.

ابعاد بسته بندی محافظ تشک RAMA بیمار به شرح زیر است: زیرانداز بهداشتی بیمار طول 21 سانتی متر ، عرض 15 سانتی متر ، قطر 5 سانتی متر.

در داخل بسته بندی این محصول 10 حصیر یکبار مصرف وجود دارد.

از این محصول می توان برای محافظت از تخت و تشک زیر بیمار و جلوگیری از آلودگی در خانه یا مراکز درمانی مختلف استفاده کرد.

لایه بالایی این تشک بیمار ضد آب از پلی پروپیلن سفید ساخته شده است که برای پوست بیمار خوشایند خواهد بود.

لایه زیرین این محصول (بخشی که روی تخت قرار می گیرد) از پلی اتیلن ضد آب ساخته شده است.

لایه میانی این پد یکبار مصرف بیمار ، با قابلیت جذب آب و مایعات ، می تواند مایعات و سایر ترشحات زیر بیمار را به خوبی جذب کرده و از انتقال آلودگی جلوگیری کند.

این محصول علاوه بر اندازه مناسب و قابلیت تاشو زیرانداز بهداشتی بیمار ، فقط 500 گرم وزن دارد ، بنابراین قرار دادن آن در کیسه و حمل آسان است.

علاوه بر تخت و تشک ، از این تشک بهداشتی راما می توان به عنوان محافظ تشک های ویلچر نیز استفاده کرد.

راما همچنین در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی به عنوان پد بی اختیاری شناخته می شود و بنابراین برای کودکان مبتلا به شب ادراری یا افراد مسن مبتلا به بی اختیاری ادرار مناسب است.

تخت راما برای استفاده در بخشهای بستری ، زنان و زایمان ، بخشهای اورژانس و ... در مراکز مختلف پزشکی از جمله بیمارستانها ، کلینیکها ، کلینیکها و ... مناسب است.

علاوه بر مراکز پزشکی ، راما دارای یک تخت یکبار مصرف ، خانه سالمندان ، مهد کودک ها ، مهد کودک (به عنوان بالشتک برای تعویض پوشک) و حتی بیماران در خانه است.

از این لنت ها می توان در دامپزشکی و حتی برای حیوانات خانگی نیز استفاده کرد.

پد ضد آب یکبار مصرف راما برای زیرانداز بهداشتی بیمار مسافرت ایده آل است.

این پد بیمار یکبار مصرف است و پس از استفاده می توان آن را به راحتی دور ریخت و با پد دیگری استفاده کرد.

برچسب ها:

| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 168
music-sam 1399/11/2


25 روش جستجوگرها خارجی برای بهبود رتبه بندی سایت
تاریخ انتشار: 2018/04/18
سایت جستجوگرها شامل دو بخش است: جستجوگرها داخلی (PPAGE SEO) و جستجوگرها خارجی (offpage SEO). جستجوگرها خارجی مجموعه ای از اقدامات است که شما می توانید برای بهبود رتبه بندی سایت خود را در موتور جستجو با استفاده از سایت های دیگر است. در این مقاله, ما شما را به معرفی 25 روش از یک سایت جستجوگرها خارجی.

http://prbookmarkingwebsites.com/story6434632/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmark-dofollow.com/story8348853/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://socialmediainuk.com/story6921095/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmark-template.com/story8350104/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://mediajx.com/story9388665/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://ztndz.com/story8687692/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://gorillasocialwork.com/story7159833/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://opensocialfactory.com/story6014070/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگل

مدیر عامل خارجی چیست؟
یک سایت جستجوگرها خارجی است?

شما ممکن است فکر کردن در مورد لینک در طول جستجوگرها را در سایت خود. لینک ها یک بخش مسلم از یک سایت جستجوگرها خارجی, اما این همه نیست.

جستجوگرها خارجی اشاره به تمام فعالیت های که در خارج از سایت شما رخ می دهد برای افزایش رتبه بندی سایت شما و ایجاد یک جستجوگرها بهتر برای سایت شما. این فعالیت ها شامل لینک, استراتژی های رسانه های اجتماعی, بازاریابی موثر, و بیشتر.

به عنوان مثال ، اگر شما یک پست وبلاگ عالی بنویسید و یک لینک به یک تأثیرگذار آن را در صفحه خود قرار دهید ، شما در واقع یک فعالیت SEO خارجی را با استفاده از بازاریابی تأثیرگذار انجام می دهید.

اما سوال واقعی این است که آیا جستجوگرها آفلاین به شما کمک می کند سایت خود را در نتایج جستجو رتبه بندی کنید ؟

در واقع جستجوگرها خارج از سایت می گوید موتورهای جستجو مانند گوگل چگونه افراد دیگر مربوط به سایت شما. لینک های با کیفیت بالا و نظرات مثبت سوابق سایت شما ، بیشتر احتمال دارد که آن سایت خود را در رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو قرار داده است.

http://dirstop.com/story7176830/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://socialrus.com/story6492109/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmarkport.com/story7021519/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://socialmediastore.net/story6994018/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://socialnetworkadsinfo.com/story7077556/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://getsocialpr.com/story7116035/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmarkbirth.com/story6865102/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگل

پیشنهاد وب سایت: استراتژی مدیرعامل در مراحل 11 در 2019

خارج از سایت استراتژی جستجوگرها
1. حضور یک استراتژی اتصال داخلی در استراتژی جستجوگرها خارجی
آیا می خواهید برای دریافت بیشتر Baklanov؟ برای انجام این کار ، ابتدا باید اتصالات داخلی خود را بهبود ببخشید. استراتژی قوی لینک داخلی سایت خود را برای لینک های خارجی آماده خواهد شد. در واقع ، آن را به یک اثر قیف. اگر کسی می پیوندد سایت خود از طریق لینک دهنده و یا بک لینک, شما باید مطمئن شوید که صفحه را در سایت خود را بهینه سازی شده است به آن تغییر مسیر به صفحات دیگر در سایت. استراتژی جستجوگرها خارج از سایت شما باید یک استراتژی اتصال داخلی قوی باشد.

2. داشتن یک استراتژی پیوند قوی
شما باید یک استراتژی جستجوگرها خارج از سایت قوی و لینک دهنده قوی و با کیفیت بالا برای سایت شما.

3. ایجاد محتوای با دوام و با کیفیت بالا
من می دانم که این نکات و ترفندها در حال حاضر به شما داده می شود تا آنها را به طور کلی به جستجوگرها داخلی سایت خود اعمال کنید. اما اگر می خواهید لینک به سایت شما ، چیزی است که شما باید آنها را دلیلی برای انجام این کار. تولید محتوای با کیفیت بالا بهترین علت این مشکل است.

4. ارائه خود را به عنوان یک رهبر فکری
اگر برای اولین بار یک مخاطب تخصصی ایجاد کنید ، ارتباط قوی تر و بهتر با مخاطبان خود خواهید داشت.

تجربه بیشتر به شما ارائه, با ارزش تر مطالب خود را خواهد. این در نهایت منجر به بیشتر مردم به اشتراک گذاری آن و مربوط به آن. برای ایجاد رهبری ذهنی ، باید اطمینان حاصل کنید که محتوای شما معتبر و مناسب است .

http://bookmarkstime.com/story7955737/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmarkloves.com/story7082514/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmarkstumble.com/story2387790/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmarkrange.com/story8861486/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://gatherbookmarks.com/story8063671/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmarkswing.com/story8970731/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگل

5. نقل قول, مصاحبه ها و بیشتر.
اگر می خواهید نام خود را در میان مخاطبان شناخته شده ، تشویق مردم به مصاحبه و خواندن نقل قول. این نه تنها کمک به شما را به مطالب تخصصی خود را با نام تجاری بلکه افزایش اعتبار نام خود و ایجاد یک مخاطب جدید احتمال این که مخاطبان سایت شما اتصال به بیشتری می دهد.

این مشکل کار می کند راه دیگری در اطراف. برای مثال اگر شما نیاز به جمع آوری نظر کارشناس و به نقل از کارشناسان صنایع شما نیاز دارید, شما می توانید با آنها تماس بگیرید و قادر به به اشتراک گذاری لینک با سایت آنها بخواهید آنها را برای.

6. حضور رسانه های اجتماعی قوی برای بهبود سایت خارجی جستجوگرها
جستجوگرها خارجی-حضور در شبکه های اجتماعی

گوگل گفت که هیچ شبکه اجتماعی وجود ندارد که به طور مستقیم بر رتبه بندی بالا سایت و جستجوگرها داخلی سایت تاثیر بگذارد. اما مطمئنا می تواند به طور غیر مستقیم به جستجوگرها در خارج از سایت کمک کند. برای انجام این کار ، می توانید یک قطعه بزرگ از محتوا را بنویسید و آن را در Facebook ، Twitter ، Linkedin و دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.. این می تواند بسیاری از لینک ها برای شما, و همانطور که می دانید, لینک ها یک عامل رتبه بندی مستقیم. در استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی ، تعداد لینک ها ، و همچنین به اشتراک گذاری آنها ، امتیاز سایت را افزایش می دهد.

برای دریافت مزایای غیر مستقیم از رسانه های اجتماعی, شما نیاز به یک استراتژی جامع, حضور فعال, و یک طرح محتوای قوی.

7. ارتباط با تاثیرگذاران برای یک سایت جستجوگرها خارجی
چه کسی نفوذ دارد ؟
کسی که معمولا بسیاری از پیروان در شبکه های اجتماعی قرار می دهد تا صدها و حتی هزاران نفر از پست های خود را و سهام با مخاطبان زیادی دریافت لایک و نظرات.

شما می توانید جذب مخاطبان بزرگ با استفاده از نفوذ بازاریابی و یا نفوذ بازاریابی. این نوع بازاریابی بازاریابی انعطاف پذیر است و کمک می کند تا شما را وادار به دانستن نام تجاری خود را برای مخاطبان جدید.

http://bookmarkextent.com/story8992058/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmarksknot.com/story9020926/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmarkspring.com/story2430630/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmarkja.com/story8997389/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگل

تصور کنید اگر کسی به شما اعتماد توصیه یک نام تجاری جدید, شما به احتمال زیاد به گوش دادن به توصیه های خود و استفاده از آن نام تجاری.

این هسته تاثیر گذار بازاریابی است و معمولا شامل یک فرایند 3 مرحله ای است که:

شناخت عامل تاثیر
دستیابی به نفوذ
آنها را متقاعد به بازدید از یک یا چند بخش از مطالب خود را و به اشتراک گذاری آن
8. نظر و تعامل در وبلاگ ها و انجمن ها
ابزارهای جستجوگرها خارجی در وبلاگ ها و انجمن ها

این روش مربوط به تفکر رهبری است. درست است که ایجاد نظرات و نظرات در وبلاگ ها به طور خودکار شما را متصل نمی کند ، اما نام تجاری شما را در انجمن ها و وبلاگ های مهم قابل تشخیص می کند.

بنابراین سعی کنید وبلاگ های محبوب را در صنعت خود شناسایی کنید و نظرات خود را در آنجا بگذارید. ارسال نظرات در انجمن ها و وبلاگ ها محبوب می تواند به شما یک وبلاگ نویس تشخیص را, و همچنین خوانندگان وبلاگ را تحت تاثیر قرار. درگیر شدن در مکالمات صنعت کمک خواهد کرد که شما را با افراد با نفوذ ارتباط برقرار کنند ، و در آینده ، شما قادر خواهید بود به آنها متصل به سایت شما.

http://letusbookmark.com/story8834465/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://altbookmark.com/story9010240/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmarkshq.com/story8856833/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://nybookmark.com/story8073593/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگل

9. ایجاد یک کمپین تبلیغاتی برای سایت های جستجوگرها خارجی
این فوق العاده است اگر شما محتوای جالب ایجاد کرده اید ، اما کار شما هنوز انجام نشده است.

مطمئن شوید که شما در رسیدن به حق مردم با ایجاد یک کمپین بازاریابی دیجیتال. اگر در مکالمات مربوط به شرکت رسانه های اجتماعی صنعت شما ، شما باید آن را از آنجا انجام دهید ، برخی از هسته ها می دانند ، و مهمتر از همه ، آنها نیز باید حضور داشته باشند که شما می دانید. پس از شما انجام تحقیقات کمی شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن بسیاری از وبلاگ نویسان و رهبران فکری در صنعت شما. هنگامی که شما در پیدا کردن یک مقاله در یک وبلاگ معتبر, فکر می کنم در مورد آن وبلاگ و ارسال یک ایمیل یا پیام برای دیدن اگر آنها علاقه مند به اشتراک گذاری پست خود را. به یاد داشته باشید که ایمیل اصلی همیشه می تواند نادیده گرفته شود و در همان محل باشد ، بنابراین همیشه ایمیل های بعدی را آماده کنید.

10. ارتباط با افراد مناسب
برای پیگیری از آنچه در مورد یکی از قبلی گفته شد ، شما نیاز به پیدا کردن افراد مناسب و با آنها تماس بگیرید.

این نیاز به تحقیقات اساسی. شما باید مطمئن شوید که تاثیر گذار شما در پیدا کردن بیش از فقط یک کاربر به طور منظم با پیروان متعدد است. مراقب باشید که این افراد هستند و چگونه مشتاق پیروان خود هستند. به عنوان یک فرد مشغول به کار در همان صنعت شما می خواهید لزوما به این معنی نیست که مخاطبان خود را نیز یکی از شما انتظار می رود. بنابراین زمان برای شناسایی این افراد و تشخیص عوامل تاثیرگذار را. هنگامی که شما پیدا کنید که فرد مناسب, از آن زمان به آنها تماس بگیرید.

شما تنها می توانید با تماس با این افراد از طریق ایمیل و نه از طریق سایت آنها بخشی از این اطلاعات در دسترس برای شناسایی کسی که باید به شما کمک کند حرکت به سایت شما در حال اتصال به صفحه آنها را پیدا کنید.

11. استفاده از وبلاگ مهمان برای بهبود سایت خارجی جستجوگرها
وبلاگ مهمان یکی از موثر ترین راه برای ایجاد لینک است. برای شروع این, شما باید به دنبال چند قدم که شامل:

تعریف تفکر خود را.
وبلاگ خود را با پست های با کیفیت بالا و صنعتی پر کنید.
شناسایی بهترین وبلاگ نویسان در صنعت شما و نشریات آنها به عنوان وبلاگ مهمان منتشر.
تماس با وبلاگ های مرتبط برای به اشتراک گذاشتن لینک.
این چیزهایی که شما باید برای وبلاگ مهمان خود را در نظر بود. هنگامی که شما در پیدا کردن چند چنین وبلاگ ها و وبلاگ نویسان, صحبت کردن با آنها در مورد به اشتراک گذاری محتوا, به اشتراک گذاری لینک, و وبلاگ مهمان.

به یاد داشته باشید که کیفیت برگه های رای در این مرحله بسیار مهم است. نگاهی هم به ایجاد یک پست مهمان با کیفیت.

12. استفاده از ویدئو
جستجوگرها خارجی – استفاده از ویدئو

نباید نادیده گرفته شود که این ویدیو آخرین محتوای تولید شده در این روزها است. یوتیوب به تنهایی دریافت بیش از 30 میلیون بازدید کننده در روز.

تعیین کنید که کدام ویدیو برای کار شما مناسب است.

شما می توانید به سادگی با ایجاد محتوای ویدئویی و اتصال به کانال شروع کنید. فیلم های خود را نیز باید بهینه سازی شود, و همچنین مطالب دیگر. برای این کار ، شما نیاز به وارد کردن کلمات کلیدی و مطمئن شوید که فیلم های خود را با کیفیت بالا هستند. صفحه خود را با فیلم های مربوطه و لینک های محتوای عمیق ایجاد کنید و منتظر بسیاری از لینک ها باشید.

13. نمایش به صورت اسلاید یک راه ارزشمند برای بهبود سایت های جستجوگرها خارجی است
نمایش به صورت اسلاید است که اغلب نادیده گرفته, اما می تواند یک ارزش افزوده برای مدیران اجرائی برنامه در خارج از سایت شما.

دلیل این است که گوگل واقعا نشان می دهد اسلاید را دوست دارد. بنابراین مطمئن شوید که حساب خود را با کلمات کلیدی و لینک های داخلی بهینه سازی شده, و همچنین دیگر حساب های رسانه های اجتماعی.

14. نظارت بر عملکرد برای شناسایی محتوای مشابه
پیام های کاربردی برای یک دلیل بسیار مفید هستند, دلیل اصلی بودن به شما در حفظ و تا تاریخ با تحولات صنعت شما. اما این نیز یک راه عالی برای پیگیری اخبار در مورد صنعت شما و ایجاد نشریه مناسب است. با این کار ، شما می توانید مخاطبان جدید برسد.

http://trackbookmark.com/story8801933/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://hindibookmark.com/story8899087/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگلhttp://bookmarketmaven.com/story8063025/کلاه-سئو-seohat-بهبود-رتبه-گوگل

15. دنبال لینک در سایت خود را به بهبود ظاهر جستجوگرها خود را به یک سایت خارجی قوی ، شما نیاز به پیگیری چگونه بسیاری از لینک دهنده و چند بار شما بیش از یک دوره معینی از زمان دریافت کرده ام. ابزار های بسیاری برای کمک به شما پیگیری این وجود دارد. با استفاده از این ابزار اجازه می دهد تا شما را به نظارت بر تمام کلینیک های خود را. این اجازه می دهد تا شما را به کنترل کیفیت لینک ها و مطمئن شوید که این لینک ها آنهایی که شما به دنبال و در غیر این صورت آنها را اصلاح.

16. ساخت یک لینک قبل از لینک
لینک جستجوگرها خارجی

این جایی است که, واقعا ترکیب مشارکت در گروه, نظرات و نظرات, کمپین های تبلیغاتی, و غیره. زیرا, درست مثل در دنیای واقعی, تعامل واقعا باعث می شود شما با دیگران ارتباط برقرار و دریافت ارتباط بیشتر, و همچنین به زبان راست قرار می گیرند.

سعی کنید به تکیه بر خرید لینک و یا دیگر تکنیک های swat, اما به جای سعی کنید برای برقراری ارتباط آنلاین و به رسمیت شناختن از سایت های دیگر. این باعث می شود آن را بسیار ساده تر و بیشتر شما می توانید لینک دهنده برای سایت شما.

17. دسترسی به رسانه ها برای بهبود سایت جستجوگرها خارجی
دسترسی به خبرنگاران و توصیه های آنها راه دیگری برای کمک به بهبود جستجوگرها خارج از سایت است.

برخی از سایت ها به طور خاص برای این منظور ساخته شده است. شما می توانید روزنامه نگاران را از طریق این سایت ها در یک موضوع خاص ارسال کنید و از آنها بخواهید که با آن موضوع کمک کنند. اگر کار خود را مربوط به تجربه خود را, شما می توانید آنها را برای یک لینک به سایت خود را بپرسید.

18. تمرکز بر محتوای منحصر به فرد
محتوای جذاب همیشه محتوای غیر منتظره است. بنابراین در مورد ایجاد چند قطعه از طنز در محتوای سایت خود نگران نباشید. محتوا که تداعی احساسات در مخاطبان است به احتمال زیاد از طریق آنها منتقل می شود.

19. ایجاد تصاویر
اگر شما توانایی ایجاد تصاویر با کیفیت بالا (به ویژه infographics) دارید ، باید این کار را برای بهبود جستجوی خارجی SEO انجام دهید. نه تنها به خاطر تصویر سرعت قابل حمل هستند بلکه به این دلیل است که 74 درصد از بازاریابی رسانه های اجتماعی با استفاده از این روش که شکل وبلاگ های که 68% نیز فیلم ها هستند که 60 درصد بزرگتر که منجر به موفقیت سایت شما و بزرگتر خواهد شد.

سعی کنید برای بهینه سازی تصاویر خود را. به این ترتیب ، هنگامی که کسی تصویر شما را به اشتراک می گذارد ، لینک شما نیز در صفحه ای که در آن نوشته شده است قرار می گیرد.

20. ارائه تجربه خود در دانشگاه ها
مدیران اجرائی خارجی-ارائه تجربه خود را در دانشگاه

لینک های با کیفیت بالا و معتبر بیشترین توجه را از گوگل جلب می کنند. به همین دلیل است که همه تلاش می کنند چنین ارتباطی ایجاد کنند. اتصالات علمی و علمی برای بالا بردن رتبه شما عالی هستند.

ارسال تخصص خود را به دانشگاه ها و کالج برای این منظور. یافتن هر برنامه مربوط به کسب و کار و یا صنعت خود را کنید و سعی کنید به ارائه منابع مرجع مفید برای آن.

21. برای لینک های نامعتبر در سایت های دیگر را بررسی کنید
استراتژی لینک های خراب کار می کند با چک کردن و تجزیه و تحلیل لینک در سایت دیگر ، پیدا کردن لینک های خراب ، و دسترسی به صاحب سایت. برای استفاده از این استراتژی آماده برای شخص دیگری برای پیدا کردن لینک های شکسته به سایت خود را دریافت کنید. به این ترتیب ، هنگامی که با مالک سایت تماس می گیرید ، می توانید لینک های شکسته را به مقالات خود جایگزین کنید. یا شما فقط می خواهید لینک خود را به جای لینک های شکسته خود را.

اما چرا این استراتژی کار می کند ؟ پس هیچ کس را دوست دارد به لینک های شکسته و این لینک های شکسته از دست دادن مشتریان بالقوه در سایت این استراتژی بسیار موثر است.

در واقع ، شما به آنها کمک کرده اید که اتصالات شکسته خود را پیدا کنند ، و شما بیشتر احتمال دارد که آنها نیز کمک کنند.

22. ایجاد راهنماهای سفر اصلی و پژوهش
یک پست مرجع (راهنما پست) ، بررسی ، و یا چک لیست می تواند یک راه عالی برای ایجاد لینک دهنده. اگر مطالب خود را اصلی و مرتبط است, شما به احتمال زیاد دریافت لینک از طریق آن, به عنوان اینترنت در حال حاضر نیاز به این محتوا.

بنابراین اگر شما انجام تحقیقات مناسب با داده های اصلی وبلاگ نویسان و نویسندگان قطعا استفاده از آن و مربوط به آن است. این به این معنی است که ، در اصل ، آنها باید با تحقیقات و دستورالعمل های اصلی شما مرتبط باشند.

این لزوما به این معنا نیست بسیاری از تحقیقات و زمان زیادی را برای شما, اما شما می توانید آن را از طریق تحقیق و جمع آوری اطلاعات دقیق.

23. ایجاد یک رویداد
ایجاد یک رویداد و یا یک هدیه بزرگ می تواند یک راه عالی برای جلب توجه مطبوعات برای کسب و کار شما. برای انجام این, شما نیاز به انتشار اطلاعات در مورد این رویداد در وب سایت خود. این نیز یک راه عالی برای ایجاد لینک به صفحه رویداد شما است.

24. برای نوشتن یک رضایت
این یک راه بسیار ساده است. کافی است برای نوشتن یک رضایت برای یک محصول مشابه به طوری که شما به سادگی می توانید آن را از طریق آن اتصال. از آنجا که آنها دوست دارند که دیگران نیز رضایت خود را با محصولات خود را ببینید و در نتیجه با سایت خود ارتباط برقرار کنند.

25. تماس با دیگران و اجازه دهید آنها را در مورد این لینک می دانم
جستجوگرها تبادل لینک خارجی

این خوب است برای اضافه کردن لینک از دیگران به مطالب خود را. شما این کار را انجام می دهید زیرا محتوای آنها مربوط به محتوای شما است یا برای مخاطبان مفید است و به حمایت از مقاله شما کمک می کند.

هنگامی که شما انجام, اجازه نویسنده می دانم. این نه تنها به شما کمک خواهد یک رابطه بین شما و آنها را ساخت, اما آنها همچنین می توانید به سایت خود را در آینده مربوط.

شروع به کار با یک مدیر عامل خارجی
جستجوگرها آفلاین بخشی جدایی ناپذیر از بهینه سازی سایت ، افزایش ترافیک سایت و جذب مخاطبان است. استراتژی های ذکر شده در بالا کمک خواهد کرد که شما برای ایجاد روابط است که در نهایت منجر به لینک های بیشتر و بیشتر ترافیک وب سایت برای سایت شما.

ما فقط تحت پوشش ام 25 استراتژی برای شما در اینجا, اما بسیاری از گزینه های بیشتر که به شما کمک خواهد بهینه سازی جستجوگرها در خارج از سایت وجود دارد.

منبع : http://hoo.gg/tjWwX

برچسب ها:

| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 51
music-sam 1399/11/2


عصر حاضر عصر اطلاعات و فضای مجازی است و یکی از ابزارهای انتقال اطلاعات در اینترنت است که از نظر اطلاعات و آگاهی نقش بسزایی در زندگی روزمره مردم داشته است. امروزه بیشتر افراد به جای روزنامه و مجله در موضوعات مختلف از اینترنت استفاده می کنند. بنابراین وجود سایت های خبری بدیهی است و تعداد این سایت های خبری در حال افزایش است. https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ سایت های جدید امروزه یکی از موثرترین رسانه ها در کشور هستند. امکاناتی مانند بروزرسانی سریع ، دسترسی آسان و کم هزینه باعث شده است که سایت های خبری به مهمترین رسانه کشور تبدیل شوند و تعداد بازدیدکنندگان این سایتهای خبری روز به روز بیشتر شود. اما در این بین سایت های خبری با ویژگی ها و طراحی عالی ، ظاهر ساده و آسان برای استفاده ، منابع معتبر و اخبار به روز و کاملاً دقیق کمتر دیده می شوند. امروزه ، ما به تدریج به دورانی نزدیک می شویم که در آن رسانه های چاپی ، مانند روزنامه ها و مجلات ، جای خود را به سایت های خبری و روزنامه های آنلاین می دهند. ، بیشتر و بیشتر. ویژگی های بهترین سایت های خبری چیست؟ اکثر مردم از برخی ویژگی های ارائه شده در سایت های خبری آگاه هستند ، اما آیا می دانید بهترین سایت های خبری ایرانی دارای چه ویژگی های جامع و حرفه ای هستند؟ لیست مهمترین ویژگیهای بهترین سایتهای خبری ایران محتوای با کیفیت بالا ، آسان و قابل خواندن. خبر مناسب را با منبع ارسال کنید. دسته بندی ، طرح بندی و گرافیک سایت باید مناسب سایت های خبری (کاربرپسند) باشد. شما یک طراحی پاسخگو دارید. اخبار را به روز کنید. از تصاویر با کیفیت و تا حد امکان کوچک استفاده کنید. امکان ارسال ایمیل های خبری از کاربران. زبانهای دیگر را در دامنه ها قرار دهید. از انواع عکس ها و فیلم ها به همراه اخبار استفاده کنید. احترام به اعتقادات مذهبی و سنتی اقوام مختلف. بی طرفی در موضوعات مختلف و پرهیز از سیاست زدگی. اکنون که با برخی از ویژگی های سایت های خبری آشنا شدید ، در این مقاله می خواهیم 10 سایت خبری و خبرگزاری معروف کشور در سال 1998 را که دارای بهترین رتبه الکسا در ایران هستند ، تجزیه و تحلیل و ارائه دهیم. https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ پربازدیدترین سایتهای خبری ایران پربازدیدترین سایتهای خبری ایران سایت خبری عصر ایران یکی از معتبرترین سایتهای خبری ایران است که در تابستان 2006 توسط چند روزنامه نگار ایرانی راه اندازی شد. ایده اصلی این سایت برای راه اندازی این مجموعه این بود: وقتی بیشتر جناح ها و گروه ها و بسیاری از شخصیت های سیاسی بستری برای انتقال صدای خود به مردم دارند ، عصر ایران نیز می تواند صدای مردم را به بهترین شکل منعکس کند. این سایت علاوه بر اطلاعات و اخبار ، اخبار فرهنگی ، بهداشت و درمان ، اتومبیل و حتی ورزش را پوشش می دهد. این سایت خبری عربی را پوشش می دهد ، بنابراین این سایت مرجعی برای سایت ها ، روزنامه ها و مجلات معتبر عربی مانند روزنامه الرای ، الشرق الاوسط ، بی بی سی عربی ، 14 آذر ، عراق برای همه ، العربیه ، ال -نهار الکویت ، القبس ، الحیاah ، الیوم الصبیع ، الاتحاد ، مباشر و دیگران. سایت جدید عصر ایران با انتشار مقالات روزانه و آخرین اخبار مربوط به حوادث ایران و جهان عرب ، توانسته جایگاه خوبی در بین کاربران عرب به خود اختصاص دهد. وب سایت اخبار عصر ایران 2 این سایت در طراحی جدید خود شامل بخشهایی مانند سرویس عکس و نمایش عکسهای متنوع و زیبا و همچنین بخشی برای طنز و کارتون می باشد تا نوعی سرگرمی را برای کاربران خود فراهم کند. هدف از افزودن این بخش به سایت ایجاد تعادل نسبی بین اخبار خشک سیاسی و مطالب غیرقابل خواندن سیاسی و متنوع است و عصر ایران معتقد است که همه مردم اعم از سیاسی و غیر سیاسی به موضوعات جالب مانند علم ، روانشناسی علاقه مند هستند ، داستان های علمی ، فیلم ها ، عکس ها و مطالب سرگرم کننده و سرگرم کننده هستند ... وب سایت عصر ایران دارای یک برنامه در نسخه اندروید است و به زودی نسخه آیفون خود را منتشر می کند. https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ پربازدیدترین سایتهای خبری ایران پربازدیدترین سایتهای خبری ایران بیشتر مشتریان از ایران ، ایالات متحده ، فرانسه ، آلمان و افغانستان هستند. سایت های پربازدید: گوگل ، ورزش سه ، انتخاب ، تابناک و فارس نیوز. ارزیابی بی ارزش از محتوای سایت: 51.10٪. تعداد متوسط ​​بازدید در صفحات سایت: 2.83. میانگین بازدید هر نفر از سایت: 4:05. کلمات کلیدی مهم در سایت: عصر ایران ، نویسه نویسی ، asriran ، ترجمه نویسی Google ، تزریق چربی. مشخصات سایت عصر ایران بهترین دسته بندی ها براساس روز ، هفته ، ماه و سال دسته بندی نظرسنجی ها دسته بندی فیلم ها مقوله نقد طبقه بندی اقتصاد دسته ورزشی دسته های بهداشتی دسته خودرو دسته بندی مدارس براساس آموزش تب برای فرهنگ و هنر بخش مجله تصویری سلاح مشخصات سایت عصر ایران 2 خواندن تب - مناظر بخش مرور وب بخش پیام کوتاه تاریخچه مختصری از تب تب روانشناختی تب تکنولوژیک بخش بالا برای بارگیری بهترین بازی ها و برنامه ها تب آشپزی ، مد ، آرایش و زیبایی معتبرترین سایتهای خبری ایران معتبرترین سایتهای خبری ایران بدون شک یکی از پربازدیدترین سایتهای خبری در ایران سایت باشگاه خبرنگاران جوان است که یکی از رسانه های خبری منتسب به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است و به این حرفه علاقه مند است و پوشش گسترده اخبار توسط معاون سیاسی تاسیس شد سازمان رادیو و تلویزیون کشور در سال 1378. https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ باشگاه خبرنگاران جوان ، همراه با خبرگزاری صدا و سیما و اخبار نیوز ، وظیفه تهیه بخشهای اخبار برای همه شبکه های رادیویی و تلویزیونی سازمان را دارند. این خبرگزاری در تمام استان های ایران مراکز فعال دارد و اعضای آن با راهنمایی جوانان علاقه مند به این رشته و انجام دوره های آموزشی انتخاب می شوند. این سایت دارای زبان های افغانی ، عربی و انگلیسی است. یکی از نکات مثبت این سایت ارسال نامه الکترونیکی همراه با اخبار است که می تواند منجر به یک بازدید ثابت خوب از سایت آن شود. باشگاه خبرنگاران جوان دارای برنامه هایی در نسخه های اندروید و آیفون است. معتبرترین سایتهای خبری ایران معتبرترین سایتهای خبری ایران بیشتر مشتریان از ایران ، ایالات متحده ، آلمان ، افغانستان و فرانسه هستند. سایت های پربازدید: گوگل ، فارس نیوز ، ورزش سه ، ایسنا و تسنیم. ارزیابی بی ارزش از محتوای سایت: 60.80٪. تعداد متوسط ​​بازدید از صفحه: 2.48. میانگین حضور هر شخص در سایت: 3:32. کلید واژه های مهم در سایت: مجله برای روزنامه نگاران جوان ، مجله برای روزنامه نگاران ایرانی ، مترجم گوگل ، وب سایت عصر پادشاه ، قیمت طلا. ویژگی های سایت باشگاه خبرنگاران جوان طبقه بندی سیاسی و اقتصادی مقوله بین المللی دسته ورزشی طبقه بندی اجتماعی طبقه بندی فضای مجازی مقوله های فرهنگی و هنری مقوله علمی پزشکی دسته های ویدیویی و صوتی دسته عکس دسته های استان ها گزارشگر شهروند دسته بندی دسته های مرور وب دسته اخبار افغانستان دسته بندی های زنده بخشهایی که بیشترین بازدید و بحث را دارند بخش عنوان های گروه برتر بخش های مورد علاقه و آخرین اخبار سایت های خبری ایرانی سایت های خبری ایرانی https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ وب سایت فارس یکی از محبوب ترین و اولین سایت های خبری کشور است که در فوریه 2002 راه اندازی شد و اخبار را به زبان های فارسی ، عربی ، انگلیسی و ترکی منتشر می کند. آرم این خبرگزاری به صورت حرف "Fa" طراحی شده است که امواج دایره ای آب را نشان می دهد. این کلمه به یکی از توانایی های خبر یعنی ایجاد موج و حرکت در جامعه اشاره دارد. بودجه آژانس فارس با کمک فرهنگی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران تأمین می شود. بیشتر مدیران این آژانس خبری سابقه عضویت در دستگاه نظامی - سیاسی را دارند و یا سابقه دارند. نفوذ رسانه های ایرانی از طریق فارس نیوز در خاورمیانه در حال افزایش است و حتی همین امر باعث تضعیف تلاش های آمریکا در منطقه می شود. آژانس فارس دفاتر خود را در استانهای دیگر مانند خوزستان ، کرمانشاه ، همدان ، یزد ، لرستان ، آذربایجان غربی و خراسان جنوبی دایر کرده است. جشنواره فصلی فارس به منظور افزایش رقابت در رشد کیفیت و محتوای اخبار و شناسایی بهترین روزنامه نگاران و آثار آنها در سال های اخیر برگزار می شود. یکی از مهمترین بخشهای م Instituteسسه فرهنگی فارس تأسیس مدرسه رسانه ای فارس است. این موسسه مجوز مرکز آموزشی خود را در سال 2013 از دانشگاه علمی کاربردی دریافت کرده و روزنامه نگاری و عکاسی را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی تدریس می کند. نکته دیگر برای فارس ایجاد یک مرکز آموزش روزنامه نگاری به نام باشگاه خبری توانا در سال 2008 بود. این مرکز با جذب جوانان فداکار ، افراد را به منظور تزریق به اتاق خبر خود آموزش داده است و در حال حاضر بهترین استفاده را از آنها می کند. https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://music-ha.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://seo-pbn.ir/ سایت خبری فارس دارای یک اپلیکیشن در نسخه های اندرویدی است و به کاربران خود قول داده نسخه آیفون خود را به زودی منتشر کند. سایت های خبری ایرانی سایت های خبری ایرانی بیشتر مشتریان از ایران ، ایالات متحده آمریکا ، آلمان ، انگلیس و کانادا هستند. سایت های پربازدید: گوگل ، اخبار تسنیم ، مهر نیوز ، ایسنا و ورزش سه. ارزیابی بی ارزش از محتوای سایت: 41.50٪. تعداد متوسط ​​بازدید در صفحات سایت: 3.89. بازدید متوسط ​​برای هر نفر از سایت: 8:53. کلید واژه های مهم سایت: فارس ، خبرگزاری فارس ، farsnews ، روند کاهش دمای هوا در حومه ، خاک های نرم انتشارات ملک اعظم. ویژگی های وب سایت آژانس فارس طبقه بندی اجتماعی. طبقه بندی اقتصادی و سیاسی. مقوله بین المللی. مقوله های علمی و دانشگاهی. دسته های فرهنگ و هنر. دسته ورزشی. دسته بندی عکس ، فیلم و صدا. دسته های گرافیکی و انیمیشن. فارس + دسته. بخش اخبار مهم. بخش موارد دلخواه ، خوانندگان ، بینندگان. بهترین سایت های خبری کشور بهترین سایت های خبری کشور خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) تنها خبرگزاری دانشجویی و اولین خبرگزاری غیردولتی در کشور از زمان انقلاب اسلامی است. سایت خبری ایسنا یکی از مهمترین سایتهای خبری در ایران است که از 4 نوامبر 1999 فعالیت خود را آغاز کرده و مطالب خود را به زبانهای فارسی ، عربی ، فرانسه و انگلیسی منتشر می کند. تصمیم گیرنده اصلی این خبرگزاری رئیس جهاد دانشگاهی است. بخش ورزشی این سایت به طور مستقل کار می کند. سیاست های ایسنا را می توان در زیر دو شعار "اگر ایران بدن من نیست ، بگذار بدن من باشد" و "راه حرکت آهسته و پایدار است" می توان مشاهده کرد که باعث افزایش سطح اعتماد مخاطبانش می شود. سایت خبری ایسنا دارای برنامه هایی در نسخه های اندروید و آیفون است. https://rellmusic.com/ http://zpaycard.com https://icpple.com/ https://seohat.ir/ http://sarmohre.com/ http://popme.ir http://b3hnam.ir http://music-rak.b6b.ir/ بهترین سایت های خبری کشور بهترین سایت های خبری کشور بیشتر مشتریان از ایران ، ایالات متحده آمریکا ، انگلیس و فرانسه هستند. سایت های پربازدید: گوگل ، فارس نیوز ، مهر نیوز ، ایرنا و اخبار تسنیم. ارزیابی بی ارزش از محتوای سایت: 50.20٪. تعداد متوسط ​​بازدید در صفحات سایت: 3.43. میانگین بازدید به ازای هر نفر از سایت: 6:58. کلید واژه های مهم سایت: ایسنا ، ثبت نام کارت سوخت ، سوپرمارکت آنلاین آکالا ، قیمت طلا ، تشییع جنازه ایسنا کرمانشاه. مشخصات وب سایت خبرگزاری ایسنا طبقه بندی اقتصادی (طلا و واحد پول). مقوله های علمی و دانشگاهی. مقوله های فرهنگی و هنری. طبقه بندی اجتماعی. مقوله بین المللی. دسته ورزشی (امتیازات زنده). دسته های استان ها. دسته بندی عکس ، فیلم و گرافیک. دسته ISNA +. رده بازار بخش انتخاب ویرایشگر. اخبار گفتگو و موارد دلخواه. سایت های خبری برتر ایران سایت های خبری برتر ایران خبرگزاری تسنیم یک وب سایت خبری (منبع آگاهی) متعلق به م Instituteسسه تسنیم برای ایجاد آینده فرهنگی است. تسنیم یکی از رسانه های منتسب به سپاه است که در تاریخ 13 نوامبر 2012 راه اندازی شد. در جهت افزایش آگاهی و بینش با نگاهی به دو حوزه اصلی کار در داخل و خارج از ایران. سایت های خبری برتر ایران سایت های خبری برتر ایران بیشتر مشتریان از ایران ، ایالات متحده ، آلمان ، کانادا و افغانستان هستند. سایت های پربازدید: گوگل ، خبرگزاری فارس ، شهر خبر ، ایسنا و خبرگزاری مهر. رتبه محتوای بی فایده در سایت: 49.80٪. تعداد متوسط ​​بازدید از صفحه: 48/3. میانگین حضور هر شخص در سایت: 4:41. کلید واژه های مهم سایت: قیمت به دلار ، قیمت طلا ، قیمت ارز ، قیمت سکه ، تسنیم. مشخصات وب سایت آژانس تسنیم طبقه بندی سیاسی و اقتصادی. دسته ورزشی. مقوله بین المللی. طبقه بندی اجتماعی. مقوله فرهنگی. دسته بندی استانها و بازارها. دسته بندی برای عکس و فیلم. بخش گرافیک و کاریکاتور. این 10 سایت است که در این پست امکان پذیر نبود. اگر سایتی مشابه دارید ، می توانید در گزارش تبلیغات رایگان در سایت Best فارسی ، کسب و کار خود را به عنوان بهترین سایت ایرانی معرفی کنید.
برچسب ها:

| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 49
music-sam 1399/11/2

در اینجا صفحه ای از وب سایت کتابخانه USC.edu وجود دارد که لیستی از این منابع را ارائه می دهد.

ایده برای دریافت پیوندهای رپورتاژ .Edu 


در سازمان فارغ التحصیلان خود فعال باشید
بسیاری از انجمن های فارغ التحصیلان ، نه تنها برای شبکه های تجاری ، بلکه همچنین برای کسب نام و پیوند در یک وب سایت .edu بسیار عالی هستند. فارغ التحصیلان شما ممکن است شبکه فارغ التحصیلان در دسترس عموم را با پیوندها ارائه نکند ، اما ارزش بررسی دارد.

تبلیغات

خواندن را در زیر ادامه دهید
این صفحه از فهرست فهرست قابل دسترسی عمومی از فارغ التحصیلان برجسته Evergreen.edu است:

ده ایده برای دریافت پیوندهای .Edu | مجله موتور جستجو

اگر واقعا یک فارغ التحصیل مشهور شوید ، حتی ممکن است برجسته تر شوید.

ده ایده برای دریافت پیوندهای .Edu | مجله موتور جستجو

در یک سمینار شرکت کنید
بسیاری از کالج ها سمینارهایی را ارائه می دهند که دانشجویان می توانند اطلاعات بیشتری در مورد زمینه خاص مانند رویدادهای جاری ، راهنمایی شغلی یا موضوعات مختلف در زمینه تحصیل خود کسب کنند.

دانشگاه ها برای سخنرانی به دانشجویان سخنرانان خارجی می آورند. اگر می خواهید در یکی از این رویدادها شرکت کنید ، کالج محلی خود را فراخوانی کنید و ببینید چه فرصت هایی وجود دارد. سخنرانان بازدید کننده ممکن است همراه با پیوند به تجارتشان در وب سایت ذکر شوند.

تبلیغات

خواندن را در زیر ادامه دهید


منابعی برای رپورتاژ های دانشگاهی فراهم کنید

این چنین صفحه ای در وب سایت IIT Architecture Chicago به نظر می رسد.


ده ایده برای دریافت پیوندهای .Edu | مجله موتور جستجو

بورس تحصیلی ایجاد کنید
اگر بورسیه تحصیلی ارائه دهید ، مطمئناً از دامنه .edu پیوندی دریافت خواهید کرد. تقریباً همه دانشگاه ها لیستی از بورسیه های تحصیلی را دارند که دانشجویان می توانند برای آن درخواست کنند ، همراه با پیوندهایی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دهنده بورس تحصیلی. معمولاً اینها "بورسیه های خارج از دانشگاه / تحت حمایت" در نظر گرفته می شوند.

برچسب ها:

| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 20